Цілісна колода, оцилиндрованное або ручного вирубування, є одним з самих екологічних матеріалів на сьогодні. При його виготовленні, а точніше сказати, зростанні, природою не застосовуються які б то не було клейові хімікати, воно "дозріває" найчастіше в місцях з хорошою екологією, тобто в лісах.
У зроблених з колод будинках через стіни і торці постійно відбувається повітрообмін, за день через нього проходить до 30% усього "домашнього" повітря - колода дихає, самостійно регулює оптимальну вологість, кисневий баланс і розподіляє тепло, тому в дерев'яному будинку взимку затишно і тепло, а влітку панує приємна прохолода. Кожному, кому довелося жити в дерев'яному будинку, знайоме відчуття легкості пробудження. А деяким навіть відомо, що для повноцінного поновлюючого сну в такому будинку вимагається на декілька годин менше, ніж в цегляному або панельному.
Важливим чинником будинку з колоди є гармонійний вигляд стін, як із зовнішньою, так і з внутрішньої сторони особливо це стосується оциліндрованної колоди, яка не вимагає додаткової обробки. Такий будинок, як втім будь-який дерев'яний або каркасний, не вимагає серйозних фінансових вкладень на фундамент і простий в зборці. Головним недоліком колоди, тобто будови з нього, являється його усадка, яка досягає 10% від загальної висоти і триває упродовж декількох років. У цей період будинку треба забезпечити ощадний режим використання, дотримуватися суворих вимог по використанню опалювального устаткування, виробляти регулярну конопатку стін, за наявності дерев'яних стовпів регулювати домкрати і тому подібне. Ну і усім ненависні тріщини, супутники будинків, зібраних з матеріалу природної вологості. Уникнути їх появи в колоді можна хіба що шляхом значного дорожчання початкової сировини, застосувавши для будівництва щільну і просмолену деревину, заготовлену зараннее, таку як ангарська сосна, модрина, кедр. Тріщини в такій деревині нечисленні і носять поверхневий характер. Краще ще і побудувати зроблений з колод будинок взимку, та не заселятися в нього перший рік, залишивши постояти без вікон і дверей.
Усе це в комплексі дозволить мінімізувати кількість тріщин, але невеликі тріщини мають бути, адже вони є природним кондиціонером. Тепер про брус. Нині популярними матеріалами є профільований і клеєний брус, хоча профільований брус частіше може бути клеєним.
Профільований брус, виготовлений з цілісного масиву дерева, - така ж екологічно чиста деревина, без клейових хімікатів і радіаційних ізотопів як і рубана колода. До переваг можна віднести те, що такий матеріал при зведенні стін не вимагає додаткової обробки ні зовні, ні усередині.
Профільований брус перерізом 145x145 мм еквівалентний оцилиндрованному колоді діаметром 240 мм, 190x190 мм - 320 мм і 240x190 мм - 420 мм, оскільки товщина зроблених з колод стін вимірюється саме в місці зіткнення колод. При цьому будівництво будинку з профільованого бруса набагато дешевше, ніж з колоди, оскільки для досягнення однієї і тієї ж теплоізоляції профільованого бруса вимагається до 40% менше, як в об'ємі, так і за вартістю. А недолік у нього все той же - усадка.
Так виходить, що відсутність тріщин - це головна перевага клеєного бруса. У будинку з клеєного бруса можна вже відразу повноцінно жити, оскільки він ретельно висушений і не дає усадку, його вологість складає 10-14%. Клеєний брус має виняткову міцність, довжина його може досягати до 18 метрів, що дозволяє використовувати широкі (чи довгі) прольоти, перекриті дерев'яними балками.
З недоліків можна сказати, що будинок з клеєного бруса менш натуральний - "екологічний", чим будинок з масиву дерева, із-за використання хімікатів клею. Нині існують певні екологічні вимоги до клейових з'єднань, дотримання яких не призводить до втрати "екологічне". По існуючій класифікації вони діляться на небезпечних, непридатних для використання в житлових приміщеннях (маркіруються як FC2), потенційно небезпечні (FC1) і абсолютно безпечні (FC0). У клеях безпечного класу середній зміст формальдегіду має бути не більше 0,5 міліграма/л. Так, наприклад, зміст формальдегіду в клеєному брусі фірми "Контио" складає всього 0,31 міліграм/л, що відносить його до найбезпечнішого класу по екологічне. Несклеєна деревина має зазвичай зміст в межах 0,28 міліграма/л. Ще до недоліків клеєного бруса можна віднести той факт, що вільне кондиціонування повітря через матеріал клеєного бруса значно менше, чим через масив дерева, оскільки перешкоджають проходженню повітря клейові прошарки, в брусі 160x180 їх як мінімум 4 шари.
![]() |
|
· подбор размера дверей · составления точной комплектации фурнитуры и декоративных элементов · определении дополнительных работ по подготовке проёма к монтажу Монтаж дверей - является окончательным этапом ремонта и выполняется после проведения всех влажных работ и настила напольного покрытия, стены в плоскости которых будут монтироваться двери, должны быть выведены в уровень "0", Рекомендуем начало монтажа: после укладки плитки, паркета или другого напольного покрытия, после проведения малярных работ (покраски стен, поклейки обоев), дверные блоки устанавливаются комплексно и единовременно (коробка, полотно и наличники монтируются одновременно и за один установочный период). *В установку межкомнатной двери входит: 1. установка коробки 2. установка наличников 3. врезка фурнитуры 4. монтажная пена 5. установка добора шириной до 18 см. 6. установка порога деревянного ВНИМАНИЕ: (стандартное полотно 80см.*200см. проем должен быть 90см.*207см.) если стандартный дверной блок не помещается в Ваш проем — все дополнительные работы по изменению размеров оговариваются и при необходимости оплачивается отдельно. Все затраты, связанные с покупкой расходных материалов мы берем на себя.Мы выполняем качественный монтаж дверей, используя свои дюбеля, пену и шурупы, от авторитетных, проверенных временем производителей. Предупреждение клиенту: Практически все двери стандартны(400;600;700;800;900мм*2000мм.) и идут в заводских упаковках. Врезка фурнитуры и сборка производится непосредственно на месте (Пыльно) Монтаж межкомнатных дверей не производится при нулевой температуре воздуха. Минимум +16 (влияет на качество и долговечность монтажа) Допработы, которые возникают в процессе монтажа (демонтажа), иногда невозможно предвидеть. Поэтому мастер, выполняющий установку, имеет право сообщать о них в процессе монтажа.
|
Доставка входных дверей по Киеву без установки - 400грн; Доставка дверей за Киев - 400 грн + 10 грн/км (от КПП); Подъем входных дверей в квартиру (по ступенькам) - 50 грн / этаж. Подъем межконатных дверей (по ступенькам) - 50 грн / блок/1этаж. Стоимость замера дверей - 150грн (при оформлении заказа -бесплатно) Установка межкомнатных дверей - установка межкомнатных дверей - 1500 грн за одну дверь; - подрез 1 двери -100грн - роспуск наличника - 50грн - установка порога - 100грн Установка входных дверей 1500грн/1дверь-(входит доставка,демонтаж,расходный материал) Установка входных дверей со стеклопакетом и ковкой- 1700грн/1дверь-(входит доставка,демонтаж,расходный материал) Установка входных дверей полуторных 2000грн/1дверь-(входит доставка,демонтаж,расходный материал) - дополнительные работы ( по расширению проемов дверей - бетон + 150-200грн/м.п. , -кирпич+100грн/м.п.- в стоимость установки входит расходный материал(пена,силикон и т.д.) Дверь устанавливается на монтажную пену, на пену с использованием анкеров, либо на потайные анкера.(точная цена монтажа определяется специалистом после замера) Работы по установке занимают примерно 1 день на 2-3 комплекта дверей. У нас Вы можете купить двери и заказать качественную установку дверей в Киеве. Монтаж дверей Вам сделают квалифицированные специалисты с многолетним стажем. |